понеділок, 19 жовтня 2015 р.

Про проведення Науково-практичного Інтернет-семінару «Герої Черкащини: золотий фонд української нації»

    Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні 2015 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП ЧОР) буде проходити науково-практичний Інтернет-семінар «Герої Черкащини: золотий фонд української нації».
    До участі у заході запрошуються науковці, методисти Р(М)МК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та педагогічні працівники, які  мають теоретичні та практичні напрацювання із зазначеної проблеми.
    Черкащина була і залишається історико-культурним центром України. Вона стала нащадком і хранителем духовної спадщини провісника незалежності нашої держави, генія людства – Тараса Григоровича Шевченка.
    Шевченків край уславив себе великими історичними подіями, немеркнучими іменами. Саме із цієї землі зароджувалося славне козацьке лицарство і його демократична республіка Запорізька Січ, саме звідси кинув клич до боротьби мужній Богдан Хмельницький. Черкаська земля подарувала світовій культурі таких визначних письменників, художників, вчених як Іван Нечуй-Левицький, Михайло Старицький, Семен Гулак-Артемовський, Микола Драй-Хмара, Тодось Осьмачка, Михайло Максимович, Агатангел Кримський, Памфіл Юркевич, Василь Авраменко, Іван Падалка та багатьох інших.
    Для розгляду пропонуються такі питання:
  1. Герої Черкащини із світовим ім’ям.
  2. Герої-педагоги Черкаського краю.
  3. Патріотизм Черкащини в іменах.

         Статті та матеріали для участі в Інтернет-семінарі просимо надсилати  із 25 по 30 жовтня 2015 року на адресу: stepanova76@ukr.net  (із позначкою «Інтернет_семінар-Герої Черкащини»).
Матеріали Інтернет-семінару будуть розміщені із 05 листопада 2015 року на Черкаському освітянському порталі у розділі «Конференції, семінари. – Інтернет-заходи». Кращі роботи ввійдуть до окремої збірки. Учасники Інтернет-семінару, матеріали яких будуть розміщені на сайті із високим рейтингом (75% і більше оригінального тексту),  отримають сертифікати і електронний варіант збірки.
    Вимоги до оформлення матеріалів: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, усі поля – 2 см, редактор Word. 2003, автоматичні переноси не застосовувати, текст вирівняти по ширині сторінки. Між словами та знаками допускається тільки один пробіл.
На першій сторінці в правому верхньому куті вказати прізвище, ім’я, по батькові (повністю), повну назву навчального закладу, під ним по центру – назва статті великими літерами (напівжирним шрифтом), нижче через рядок – курсивом анотація (до 5 рядків) українською мовою. Далі, з абзацу, основний текст. Після тексту статті обов’язково подається список літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [5, с.175]. Перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг статті до 7 сторінок. Фотографії подавати окремо від основного тексту і обов’язково із підписом.
    Автори статей несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. 
    Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають зазначеним вимогам.

   Довідки за телефоном (0472) 64-05-90, та електронною поштою: stepanova76@ukr.net .

Немає коментарів:

Дописати коментар