понеділок, 26 грудня 2016 р.

Соціальний проект «Кар’єра поколінь»

У рамках соціального проекту «Кар’єра поколінь» 15 листопада 2016 р. стартував Розважально-освітній анімаційний серіал «Пошук Роботи» (http://i-go-go.com.ua/rabota/).
Щовівторка, протягом шести місяців, на Youtube-каналіhttps://goo.gl/EXXLEWорганізатори будуть ділитися корисними інструкціями.
Головний герой серіалу, кумедний Степан Овальченко, здобувач роботи своєї мрії. Потрапляючи в різні комедійні історії, Степан крок за кроком наближається до своєї мети.
У 24-х серіях курсу детально розглядають питання:
  • Як знайти своє покликання (визначити свою майбутню професію, яка буде приносити не тільки прибуток, а й задоволення).
  • Як об’єктивно визначити й аргументувати роботодавцеві, скільки грошей ви хочете за свою роботу.
  • Що таке професійні досягнення і як презентувати їх роботодавцеві.
  • Як працювати з вакансіями, яких немає у відкритому доступі.
  • Як підготуватися до співбесіди.
  • Навіщо потрібно коригувати резюме під кожну вакансію і взагалі як правильно складати це резюме;
  • Чому з різними роботодавцями потрібно працювати по-різному тощо.
Серіал «Пошук Роботи» в розважальній формі готує здобувача до успішного проходження співбесіди і, як підсумок, – отримання ідеальної роботи.
Проект ініційовано за фінансової підтримки мережі магазинів і аптек “Watsons” та офіційного партнерства Державної служби зайнятості (Центрального апарату).

Проект проходить під лозунгом – «Живи та працюй в Україні».
Посилання для перегляду: https://goo.gl/EXXLEW, http://i-go-go.com.ua/rabota/, http://proforientator.info.

пʼятниця, 23 грудня 2016 р.

Обласний Інтернет-проект «Черкащина у добу Української революції 1917-1921 років»

На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» № 17/2016 від 22.01.2016 та з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття, а також у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917 – 1921 років оголошуємо про початок  Інтернет-проекту «Черкащина у добу Української революції 1917-1921 років».
Метою Інтернет-проекту є збір краєзнавчих матеріалів про події Української революції 1917-1921 років на території сучасної Черкаської області.
Організатори зазначають, що всі подані матеріали будуть розміщені на платформі педагогічного клубу «КЛІО» Черкаської області – http://klio.klasna.com, що, в свою чергу, створить Інтернет-ресурс у вільному доступі для всіх, хто цікавиться подіями Української революції 1917-1921 років на Черкащині. Також такий матеріал стане гарним дидактичним додатком для використання під час уроків історії України у 10-му класі із зазначеної теми та в позаурочній діяльності при підготовці виховних заходів.
Вимоги до матеріалів: до подання може входити інформаційна довідка про історичний розвиток району/міста у 1917-1921 роках, фотографії, копії документів тих років, родинні спогади тощо. Із прикладом варіанту матеріалів можна ознайомитися за посиланням: Звенигородщина у добу Української революції 1917-1921 рр., джерело доступу: http://klio.klasna.com/uk/site/zvenigorodskii-raion.html.
Всі зібрані матеріали надсилати на електронну скриньку Степанової Н.М.: stepanova76@ukr.net із позначкою: назва району/міста-Укррев-1917. Консультації за телефонами: +380472640590, +380953394722, +380982954849.

Просимо всіх долучитися до проведення Інтернет-проекту.

середа, 7 грудня 2016 р.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади юних правознавців

3 грудня проведено районний етап Всеукраїнської олімпіади юних правознавців.
Переможцями визнано:

Серед учнів 11 класів
І місце: Рибчук Юрій (Кам`янська ЗОШ № 1, вч. Поліщук М.В.);
ІІ місце: Волошин Богдан (Кам`янський еколого-економічний ліцей, вч. Гетьман Л.І.)

Серед учнів 10 класів 
І місце: Бондар Яна (Кам`янська ЗОСШ № 2, вч. Говорунова Г.М.);
ІІ місце: Моцар Аліна (Кам`янська ЗОШ № 1, вч. Шрамко Л.С.);
ІІІ місце: Медведенко Анна (Кам`янський еколого-економічний ліцей, вч. Гетьман Л.І.)

Серед учнів 9 класів
І місце:Ревенко Віталій (Кам`янська ЗОШ № 1, вч. Поліщук М.В.);
ІІ місце: Йорженко Альона (Ребедайлівська ЗОШ, вч. Бандура Л.В.);
ІІІ місце: Нерубай Ігор (Кам`янська ЗОШ № 1, вч. Шрамко Л.С.), М'якота Катерина (Кам`янська ЗОСШ № 2, вч. Говорунова Г.М.), Курганський Леонід (Кам`янська ЗОШ № 1, вч. Могилка А.П.) та Темний Андрій (Кам`янська ЗОШ № 1, вч. Поліщук М.В.).

На ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади юних правознавців  будуть їхати:  Рибчук Юрій, Бондар Яна та Ревенко Віталій. А за результатами інтернет-олімпіади Стрельцов Олександр.

Вітаємо переможців!!! Та бажаємо подальших успіхів!!!

вівторок, 6 грудня 2016 р.

Проведіть антикорупційний урок у себе в школі!

До 9 грудня, Міжнародного дня боротьби з корупцією, команда освітнього проекту EdEra та Програма розвитку ООН в Україні підготували інтерактивний урок на тему антикорупції. До проведення уроку може долучитися будь-яка школа України. Детальний опис уроку та необхідні матеріали знаходяться за посиланням: ed-era.com/anticorr.
Проблема корупції – гостра та актуальна для сучасної України. Багато хто вбачає корупцію лише у діях чиновників, проте, навіть незначна побутова корупція у повсякденному житті має надзвичайно негативні наслідки. Формування нової правової країни вимагає розуміння кожною людиною відповідальності за свої вчинки та ланцюгову природу корупційних дій. Саме це було покладено в основу уроку і ми вважаємо, що провівши такий захід у школах сьогодні, ми справді формуємо більш світле завтра.
Провести урок у своїй школі зможе вчитель правознавства або історії, попередньо ознайомившись з матеріалами, запропонованими в рамках проекту «Антикорупційний урок». На відповідній сторінці проекту EdEra вчителі можуть знайти план-конспект уроку, супроводжуючу презентацію, робочі аркуші для учнів, відеоматеріали та електронний посібник. В рамках уроку до учнів звертається директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра, розглядаються декілька інтерактивних кейсів з активною залученістю дітей та демонструються додаткові відеоматеріали, аби учні зрозуміли вплив корупції на добробут кожної людини та на країну в цілому.
Після проведення уроку 9 грудня, кожна школа зможе долучитися до конкурсу зі створення соціальної презентації про вплив корупції. Презентації будуть оцінені журі, а результати конкурсу будуть оголошені до кінця січня 2017 року на ed-era.com.
Закликаємо директорів та вчителів українських шкіл приєднатися до проведення антикорупційного уроку та долучитися до конкурсу презентацій. 
Сторінка проекту: ed-era.com/anticorr